Kadıoğlu Mühendislik

Kadıoğlu Mühendislik

Şirket Hakkında

Kadıoğlu Mühendislik, Temel ve Zemin Mühendisliği grubumuz alanında güncel ve ileri teknolojileri kullanarak proje hazırlama ve geoteknik uygulamaları yapmak amacıyla 1999 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten bugüne, sürekli ve sağlıklı bir şekilde büyüyen, gerek ulusal gerekse uluslararası saygın firmalarla rekabet edecek şekilde yapılanan şirketimiz, sahip olduğu eğitimli teknik personel ve uzman kadrosu ile çok sayıda zemin etüd raporu hazırlamıştır.

Şirketimiz için en temel değer, kuruluşundan beri insan kaynağı olmuştur. Gerek kendi kurum kültürü ile yetiştirdiği uzman teknik personeli, gerekse saha beceri ve tecrübesi üst düzeydeki saha ekibi ile aldığı sorumlulukları tam ve zamanında yerine getirmeyi güvence altına almıştır.

Kalıcı ve sürdürülebilir kurumsal büyüme hedefiyle yola çıkan Kadıoğlu Mühendislik, çalışanlarının her seviyede katılımını vurgulayarak bilgi, yaratıcılık ve tecrübelerini kullanmayı, oluşturduğu eğitim programları ile iş gücü niteliklerini en üst düzeye getirmeyi amaçlar.

Şirketimiz, sahip olduğu makine parkı ile geoteknik mühendisliği sektöründeki tüm faaliyet alanlarına hizmet verebilmektedir. Kadıoğlu Mühendislik, müşteri memnuniyetine en üst düzeyde hizmet etmek amacıyla, alanındaki gelişmeleri uluslararası platformda günü gününe takip ederek yatırımlarını sürdürmektedir.

Kadıoğlu Mühendislik, bugüne kadar pek çok otoyol, köprü, alt geçit, viyadük, tünel, iş merkezi, toplu konut, endüstriyel yapı, arıtma tesisi vb. inşaat projeleri bünyesindeki kazıklı derin temel, zemin iyileştirme, derin kazı, iksa sistemi gibi çok sayıda geoteknik projelendirme ve uygulamasını çağın gerektirdiği teknoloji ve sistemleri kullanarak başarıyla gerçekleştirmiştir.

Referanslar

Yaptığımız işlerden bazıları aşağıda gösterilmiştir.
SIRA NO TARİH YER İŞVEREN İŞİN ADI ALANI (M2)
1 MART 2000 GÖKTÜRK TAKMAK MAK. SAN 3 PAFTA-1432 PARSELDEKİ FABRİKANIN JEOLOJİ-JEOTEKNİK ETÜDÜ 1500
2 TEMMUZ 2000 YAKUPLU İBRAHİM YÜCEL 1 PAFTA –152 ADA – 4PARSELDEKİ FABRİKANIN JEOLOJİ-JEOTEKNİK ETÜDÜ 1220
3 ARALIK 2000 HADIMKÖY SETA TEKSTİL SANAYİ LTD ŞTİ. F21d13b2d PAFTA – 155 ADA – 9 PARSELDEKİ FABRİKANIN JEOLOJİ-JEOTEKNİK ETÜDÜ 4200
4 MART 2001 B.ÇEKMECE SEYFETTİN KOÇAK F21B23D1A PAFTA-459 ADA-1 PARSELDE YAPILACAK KOLEJİN JEOLOJİ-JEOTEKNİK ETÜDÜ 3986
5 NİSAN 2003 HADIMKÖY EMPAR ELEKTRONİK LTD ŞTİ 3-4 PAFTA – 149 ADA – 1 PARSELDEKİ FABRİKANIN JEOLOJİ-JEOTEKNİK ETÜDÜ 2507

Daha fazlası için lütfen iletişime geçiniz.